Galeria

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie w porozumieniu z lokalnymi partnerami redaguje portal informacyjny sołectwa Pogorzyce. Do współpracy zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zamieścić swoje materiały. Prosimy także o uwagi dotyczące portalu.

Kontakt:
e-mail: regionalia@mbp.chrzanow.pl
gadu-gadu: 4349612 redakcja

Koordynator projektu ds. merytorycznych: Małgorzata Zbroszczyk
e-mail: mzbroszczyk@mbp.chrzanow.pl

Materiały można zostawiać:
Miejska Biblioteka Publiczna Filia w Pogorzycach
ul. Szymanowskiego 29
32-500 Pogorzyce
telefon: 32 622 79 93

Mieszkańcy!
Znajdziecie tu wiadomości dotyczące wydarzeń kulturalnych w Pogorzycach, poznacie historię miejscowości i będziecie mogli poczytać o otaczającej nas przyrodzie. Wszystkie instytucje i organizacje społeczne zamieszczają na tej stronie ważne informacje dotyczące swojej działalności.
Portal Pogorzyc działa dzięki Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie Pani Lucynie Kumali. Stronę tworzą pracownicy biblioteki: informatyk Bogusław Mucha i bibliotekarz Małgorzata Zbroszczyk przy współpracy z kierownikiem Filii w Pogorzycach Małgorzatą Rożkowicz.
Każdy z Was może być współautorem tej strony. Jeżeli chcesz się podzielić swoją wiedzą, masz interesujące zdjęcia, ciekawe hobby, chciałbyś coś zmienić lub dodać zgłoś się do Biblioteki w Pogorzycach lub napisz na regionalia@mbp.chrzanow.pl.